“دیدار مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران”

مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران دیدار و گفتگو کردند.

عباس صباغی (رئیس هیأت استان تهران) با همراهی علی اسدی دولابی و عزیزالله فتاحی (نائب رئیس و دبیر هیأت استان تهران) با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با نصرالله پریچهره دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صمیمی ابتدا عباس صباغی ضمن تبریک انتصاب شایسته ی نصرالله پریچهره به مدیرکلی ورزش استان تهران ، گزارشی از اقدامات صورت گرفته ی این هیأت استانی ارائه نمود.

رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در ادامه عنوان داشت در ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان تهران تلاش گردید با تشکیل آکادمی این رشته ی ارزشی ، نونهالان و نوجوانان را با ورزش و ادوات آن بیشتر آشنا نماییم.

وی همچنین از تشکیل پرونده های رتبه بندی ورزشکاران و مرشدان خبر داد و بیان داشت تلاش شده نا ضمن ارتقا سیستم ورزش در استان تهران ، آن را نظام مند کنیم.

در ادامه نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز ضمن خیر مقدم به مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای ، از فعالیت های صورت گرفته ورزش زورخانه ای در سطح استان تهران تشکر قدردانی کرد و حمایت خود را از این ورزش ولایی اعلام نمود.

شایان ذکر است در این دیدار دکتر ملاجعفری (معاون مدیرکل ورزش استان تهران) و دکتر زرگر (مسئول گروه قهرمانی و حرفه ای ورزش استان تهران) حضور داشتند و از عملکرد هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران تشکر و قدردانی کردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>