کوروش سوهانگر: از آثار فرهنگی و هنری حمایت خواهیم کرد

اولین اکران خصوصی فیلم جنجال در خانه در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار خواهد شد.
کوروش سوهانگر خیر و حامی ورزش در گفتگو با خبرنگار رخصت پهلوان آنلاین گفت: باید از آثار فرهنگی و هنری حمایت ویژه‌ای به عمل آوریم و دست جوانان عاشق را به گرمی بفشاریم .
وی که همیشه در کارهای عام‌المنفعه حضور داشته است و بی صدا به فعالیت خود ادامه می‌دهد ،اظهار داشت: پیشکسوتان هنر و ورزش نگین انگشتری هستند و باید همیشه و در همه حال قدردان آنها بوده و لحظه‌ای از فکرشان غافل نشویم.
وی در ادامه به خبرنگار رخصت پهلوان آنلاین گفت :برای اینکه جشن ولادت حضرت رسول اکرم(ص) باشکوه در دوران کرونایی برگزار شود با عوامل سازنده فیلم جنجال در خانه همکاری مشترک خود را آغاز کرده و قصد داریم این همکاری تداوم داشته باشد .
کوروش سوهانگر با بیان اینکه باید تجلیل از هنرمندان در دستور کار قرار گیرد گفت: در روز رونمایی از فیلم جنجال در خانه ما نیز در تجلیل از هنرمندان و ورزشکاران سهم کوچکی خواهیم داشت و با حمایت مجموعه باروشه از میهمانان هم پذیرایی خواهیم نمود.
خیر و حامی ورزش و مدیر مجموعه های باروشه اظهار داشت :قطعاً در آینده نیز در ساخت و تولید آثار سینمایی سهیم خواهیم شد و قدردان هنرمندان و ورزشکاران بوده و لحظه‌ای از حمایت پا پس نخواهیم کشید .
جنجال در خانه به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی قرار است روز یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ در مجموعه تاریخی دارالفنون به نمایش درآید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>