فرشته مزاحم در رفسنجان تولید می شود

فیلم تلویزیونی فرشته مزاحم به تهیه‌کنندگی محمد کریمی در رفسنجان با حضور چهره‌های نام‌آشنای سینما و تلویزیون جلوی دوربین خواهد رفت .
محمد کریمی تهیه کننده این اثر ضمن تأیید خبر فوق به خبرنگار رخصت پهلوان آنلاین گفت :روز گذشته در نشستی صمیمانه با دکتر ایمان محمد آبادی رئیس ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان در خصوص تولید فیلم فرشته مزاحم به نتایج مطلوبی دست پیدا کردیم و مقرر گردید تا قبل از فرا رسیدن فصل زمستان تصویربرداری این فیلم کمدی و اجتماعی در رفسنجان جلوی دوربین برود.

تهیه‌کننده فیلم فرشته مزاحم اضافه کرد :در این نشست در خصوص تولید فیلم پهلوانی مذاکراتی انجام گرفت و درباره همکاری و تعاملات بیشتر بحث و گفتگو شد.
دکتر محمد آبادی رئیس اداره ارشاد اسلامی رفسنجان نیز اظهار داشت :برای تولید فیلم فرشته مزاحم اعلام آمادگی می‌کنیم و امیدواریم در آینده تعاملات بیشتری در زمینه تولید فیلم و سریال در صورت بگیرد.
وی با تاکید بر اینکه باید از فضاها و اماکن تاریخی نیز در روند تولید این فیلم استفاده کنیم افزود: قطعاً حضور هنرمندان در این شهرستان می تواند انگیزه را در جوانان علاقه‌مند به این رشته دو چندان کند.
دکتر محمد آبادی افزود: در تولیدات آینده نیز قصد داریم فرهنگ و آداب و رسوم مردم این شهرستان را به تصویر بکشیم و از جوانان نیز استفاده بیشتری داشته باشیم.
فرشته مزاحم سومین اثر محمد کریمی پس از پهلوان هرگز نمی میرد و جنجال در خانه در مقام تهیه کننده و کارگردان است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>