استان فارس فاتح رقابت های رکوردگیری شنوی زورخانه ای

محمد جعفرپور (سرپرست دبیر کلی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از برگزاری و مشخص شدن نتایج  اولین  دوره جشنواره مجازی  رکوردگیری هنرهای فردی ورزشهای زورخانه ای  در “رشته شنو ”  به یاد شهید محسن فخری زاده خبر داد.

به گزارش رخصت پهلوان آنلاین به نقل از پایگاه خبری ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، جعفرپور در این باره اظهار داشت: پس از برگزاری موفق چندین دوره از رقابت های این رشته جذاب و ایرانی و به درخواست ورزشکاران این ورزش کهن، “اولین  دوره جشنواره مجازی  رکوردگیری مهارت های فردی ورزشهای زورخانه ای در “رشته شنو ”  با یاد شهید محسن فهری زاده برگزار گردید که سرانجام فارس به عنوان برترین استان و کرج به عنوان برترین شهر کشور مشخص شدند.

جعفرپور در ادامه افزود: ۶۱۴ فیلم از ۲۷ استان و ۸۵ شهر کشور با شعار تعطیلی زورخانه تعطیلی ورزش نیست به دبیرخانه این مسابقات مجازی ارسال شد که ۵۶۴ فیلم قابل قبول به مرحله داوری راه پیدا کردند و طی ۶ روز کاری و ۳۸ ساعت توسط داوران و کادر اجرایی که آقایان حمید پرتویار(آذربایجان شرقی- مسوول دبیرخانه و جدول نویس)، الیاس امیرآبادی (خراسان شمالی- سرداور)، کوروش عباسی (مازندران- سرداور)، مهدی زارعی (همدان- سرداور)، محسن آهنی (خراسان جنوبی- داور)، سعید کرمی (مرکزی- داور)، عباس مرادی زاده (یزد- جدول نویس و داور)، امیرحسین کاردان مقدم (خراسان جنوبی- داور)، سیدرضا موسوی (سیستان و بلوچستان- داور)، مهدی روشنی (گلستان- داور) و نصرالله محرابیان (خراسان شمالی- داور) اعضای آن بودند بررسی و امتیازات شرکت کنندگان اعلام گردید.

بر همین اساس استان های فارس، البرز، گلستان و یزد به ترتیب با ۲۸۲، ۱۶۰، ۱۴۳ و ۱۳۰ امتیاز و همچنین شهرهای کرج، داراب، میبد و قم به ترتیب با ۱۲۹، ۱۰۲، ۸۷ و ۷۱ امتیاز در رده های اول تا سوم مشترک قرار گرفتند.

بنابراین گزارش در رده سنی نونهالان علیرضا امینی (قزوین)، امیرابوالفضل ملامجیدی (قزوین)، سجاد رضوانی (میبد) و محمدامین خمسه (قزوین) به ترتیب رده های اول تا سوم مشترک را از آن خود کردند.

در رده سنی نوجوانان محمدمهدی شوندی (کرج)، پوریا سلطانی (یزد)، مهرشاد شیردل (بجنورد) و امیرحسین برزگری (کرج) صاحب عناوین اول تا سوم مشترک شدند.

سیدامیرعلی حسینی (فاضل آباد گلستان)، محمدهادی میرزایی (نی ریز فارس)، علی سعیدی (میبد یزد) و الیااس کریمی (زاهدان) نیز در رده سنی جوانان گردن آویزهای طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

در رده سنی امید نیز علی زمانی (اشتهارد البرز)، احمد وارسته (باسمنج آذربایجان شرقی)، رضا منظم (داراب فارس)، مهدی دریکوند (خرم آباد) مقام های اول تا سوم مشترک را از آن خود کردند.

در رده سنی بزرگسالان سیروان کریم محمد (فاضل آباد گلستان)، محمدمهدی فتحی (کرج)، شاهین زندی (کرج) و مهدی فلاح (میبد یزد)  صاحب عناوین اول تا سوم مشترک شدند.

در رده سنی پیشکسوتان الف، فرهاد کمری چگنی (خرم آباد)، بهزاد حقیقی (کرج)، مهرداد سوزنی زاده (کرمانشاه) و قاسم شیبانی (خرامه فارس) گردن آویزهای طلا، نقره و برنز را تصاحب کردند.

در رده سنی پیشکسوتان ب، غلامعلی عزیزیان (ملکشاهی ایلام)، سهراب صادقی (اصفهان)، مجتبی فخرایی (مشهد) و محمدحسین باباخانی (اقلید فارس) مقام های اول تا سوم مشترک را از آن خود کردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورزشی