تیموری : احیا در جشنواره فیلم های ورزشی خواهد درخشید

استاد تیموری علاوه بر ورزش دستی هم بر هنر دارید و این روزها به اتفاق برادرتان مجتبی تیموری آهنگسازی کار های مختلف سینمایی و تلویزیونی را عهده‌دار هستید، از حضورتان در این عرصه بیشتر بگویید.

حضور در عرصه هنر به سال‌های دور باز می‌گردد و در واقع به طور موازی در هر دو زمینه فعالیت داریم و از همان دوران طفولیت که در عرصه ورزش حضور پیدا کردیم، الفبای هنر را هم آموختیم و در حال حاضر خوشحالم که در هر دو زمینه فعالیت می‌کنیم.

با حضور طولانی مدت در عرصه هنر فکر می‌کنم کلاس‌های آموزشی را برای علاقمندان برگزار کنید؟
بله با تاسیس استودیو فروغ هنر ماندگار به مدیریت برادرم مجتبی تیموری که از آهنگسازان چیره دست می باشد کلاس های آموزشی را هم در فضایی آرام و به دور از دغدغه برگزار می‌کنیم و افتخار هم می کنیم که شاگردان بسیاری را تحویل جامعه هنری داده ایم .

بیشتر در چه زمینه ای فعالیت می کنید ؟
در زمینه ساز های کوبه ای فعالیت دارم و سعی می کنم ضرب مرشدی را هم برای علاقمندان تدریس کنم.

پس ورزش باستانی را هم دنبال می‌کنید ؟
بله رشته اصلی من ورزش باستانی است و در واقع ورزش باستانی در خون و رگ هایم جریان دارد و به خود می بالم که پدرم زنده یاد پهلوان علی تیموری نیز از نام آوران این رشته بوده و از داوران به نام کشتی پهلوانی است .

هم اکنون با این همه مشغله ورزش هم می کنید ؟
بله علاوه بر ورزش، کلاس های آموزشی در زمینه ضرب مرشدی را هم برگزار می‌کنم و خوشحالم که در کنار هنر ،ورزش را به طور جدی دنبال می‌کنم .

شنیدیم تجربه بازیگری هم دارید؟
بله چند سال پیش در فیلم سوت دل به کارگردانی نادر طریقت ایفای نقش کردم و به تازگی نیز به دعوت دوست عزیزم محمد کریمی در فیلم احیا جلوی دوربین قرار گرفتم که موفقیت این فیلم و پخش مجدد آن از شبکه‌های مختلف تلویزیونی باعث شد تا در کنار این همه مشغله کاری بازیگری را هم به طور جدی دنبال کنم.

از احیا بیشتر بگویید؟
این فیلم یک کار مذهبی ورزشی است که اسفندماه ۱۴۰۰ تولید و در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ نیز به روی آنتن رفت .

از کارهایی که انجام داده اید کدام یک را بیشتر می پسندید؟ به فیلم احیا دلبستگی عجیبی دارم و به موفقیت آن در جشنواره فیلم های ورزشی و جشنواره فیلم شهر ایمان دارم.

در عرصه موسیقی کدام یک از کارهایتان را قبول دارید؟
پهلوان هرگز نمی میرد و احیا به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کریمی از جمله بهترین کارهای من در عرصه موسیقی است و امیدوارم این همکاری در آینده نیز ادامه پیدا کند.

استاد تیموری از کارهای جدید خود بگویید؟
باز هم به اتفاق برادرم در کنار محمد کریمی خواهیم بود و این بار برای فیلم فرشته مزاحم موسیقی خواهیم ساخت.

حرف آخر؟
امیدوارم در آینده و با کاهش بیماری کرونا تولیدات ورزشی روند رو به رشدی داشته باشد

علی غریب نواز
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>