زورخانه زندان بابل به بهره برداری رسید

رئیس‌ اداره‌ زندان‌ شهرستان‌ بابل‌ از راه‌اندازی‌ زورخانه‌ و تجهیز ورزشگاه‌ زندان‌ به‌ امکانات‌ و لوازم موردنیاز ورزش‌های‌ زورخانه‌ای‌ خبرداد.
باشگاه ورزشی زندان بابل به‌عنوان اولین ورزشگاه زندان‌های استان مازندران به امکانات و لوازم ورزش‌های زورخانه‌ای تجهیز شد و مراسم راه‌اندازی زورخانه با حضور جمعی از کارشناسان و مدیران استانی و شهرستانی و پهلوان مصطفی حیدریان از پیشکسوتان ورزش زورخانه‌ای در استان مازندران به‌طور رسمی در این زندان برگزار شد.
رئیس‌اداره‌ زندان‌ شهرستان‌ بابل‌ در این مراسم اظهار کرد: شرکت در ورزش‌های زورخانه ای فرصت مغتنمی است تا بتوانیم با تربیت جسم و نهادینه کردن مرام پهلوانی و جوانمردی در وجودمان راه درست زندگی را انتخاب کنیم.
مهدی‌شریعت‌نژاد افزود: ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای با نام خدا و ائمه اطهار (ع) به ویژه حضرت علی (ع) پیوند خورده و ترویج هر چه بیشتر این ورزش در بین زندانیان می‌تواند در زمینه‌های اخلاقی، فرهنگی و تربیتی فضای ورزشی را در زندان‌های استان تغییر و به سمت و سوی اهداف سازمانی سوق دهد.
رئیس‌اداره‌ زندان‌ شهرستان‌ بابل‌ بیان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده تا زندانیان علاقه‌مند بتوانند از آموزش‌های دوره‌های مرتبط استفاده کنند.
شریعت‌نژاد گفت: با رایزنی‌های انجام شده مصطفی حیدریان دارنده رتبه‌های متعدد جهانی و کشوری به‌منظور آموزش زندانیان دست‌کم هر هفته دو جلسه در زندان حاضر شده و به علاقه‌مندان آموزش‌های لازم را ارائه خواهد داد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>