سردار باران چشمه : آرامش و امنیت امروز ما حاصل خون شهداست

سردار باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی کشور گفت : آرامش و امنیت امروز ما حاصل خون شهدا است.

به گزارش پایگاه خبری رخصت پهلوان آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ سردار باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی کشور بابیان اینکه امنیت امروز ما حاصل خون شهدا است ، گفت: خانواده شهدا ثمره زندگیشان را در راه حفظ مملکت و  دین و اهداف اسلام داده و شهدا باعث شدند تا امروز ما در ارامش و امنیت زندگی کنیم .

وی ضمن بیان اینکه واژه شهید و مقام شهید واژه ای نیست که بتوان برای آن تعریفی ارائه داد افزود: شهدایی که در راه خدا جان خود را فدا کردند مرده نیستند و در واقع زندگانی هستند که در نزد خدا روزی می خورند.

وی بابیان اینکه شهید همیشه در تاریخ زنده است و با مادر و پدرش صحبت می کند و ارتباط دارد ، تشریح کرد: شهید کسی است که تمام هستی اش را در راه خدا می دهد و خداوند هم به شهدا عزت می دهد.

سردار باران چشمه ابراز داشت: در روز شهادت حاج قاسم زون و مرد اشک می ریختند چرا که خلوص و پاکی حاج قاسم ایشان را برای زن و مرد ، پیر و جوان عزیز کرده است.

رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تصریح کرد: شهید جایگاه خاص دارد و متعلق به خدا است و خداوند شهدا را عزیز می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>