داور پیشکسوت فوتبال درگذشت

غلامرضا بهروان رئیس سابق سازمان لیگ فوتبال که بیش از ۲ دهه نیز ریاست هیئت فوتبال مازندران را بر عهده داشت و از مدیران باسابقه فوتبال کشور به شمار می‌آمد دیروز  سه شنبه- در سن ۷۳ سالگی درگذشت.
چهره نام‌آشنای مدیریت فوتبال کشور که طی چند دهه در مسئولیت‌های مختلف استانی، ملی و بین‌المللی فوتبال حضوری فعال و برجسته داشت پس از ماه‌ها نبرد با بیماری چشم از جهان فروبست.
بهروان متولد ساری و دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از دانشگاه مازندران بود. در کارنامه مدیریتی او پنج دوره ریاست هیئت فوتبال مازندران، ریاست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال، نایب‌رئیسی فدراسیون فوتبال، ریاست سازمان لیگ فوتبال، عضویت مجمع فدراسیون، ریاست کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال، نایب‌رئیسی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، عضو کمیته مسابقات AFC و عضو کمیته چمن مصنوعی FIFA ثبت شده است.
وی علاوه بر حضور در دنیای فوتبال به عنوان بازیکن، از داوران باتجربه و پیشکسوت فوتبال کشور نیز بود که در دوران داوری‌اش به عنوان یکی از داوران بین‌المللی ایران انتخاب شد و در دوره‌های آموزش داوری فوتبال نیز تدریس می‌کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>