قیصری : از اینکه میزبان اهالی زورخانه و هنرمندان هستم ، خوشحالم

خیر و حامی  مشهدی به خبرنگار رخصت پهلوان آنلاین گفت: تجلیل از بزرگان، خادمان و پیشکسوتان ورزش و هنر کشور موجب گسترش فرهنگ قدر شناسی خواهد شد.

علی قیصری که همیشه میزبان پیشکسوتان عرصه  ورزش و هنر در خراسان رضوی است، اظهار کرد: تجلیل از بزرگان، خادمان و پیشکسوتان ورزش و هنر کشور موجب گسترش فرهنگ قدرشناسی و تکریم انسان‌های شرافتمند و بزرگ اندیش خواهد شد.

وی گفت:  هنرمندان و پیشکسوتان فخر این سرزمین هستند، به همین منظور و برای قدردانی از زحمات بزرگ‌مردان تاریخ عرصه هنر و ورزش کشور بالاخص کلان‌شهر تهران  تلاش خود را می کنم تا لحظات خوشی برای زائرین امام رضا (ع) در مشهد رقم بخورد .

همراه با یاوراقتداری خواننده پاپ

او اضافه کرد: قدردانی از مشاهیری که برای اعتلای علم و فرهنگ این سرزمین زحمت فراوانی کشیده اند، از وظایف جامعه و مسوولان است.

خیر و حامی عرصه ی هنر و ورزش که حضور هنرمندان را  با اهداء لوح تقدیر، شال کسوت، تندیس پهلوانی و جوانمردی و بسته های فرهنگی  تجلیل و تکریم می نماید ادامه می دهد : آنچه اهمیت دارد پیشکسوتان این عرصه است که به دلیل کهولت سن، امکان حضور در عرصه های تخصصی خود را ندارند  لذا  بیشتر باید مورد توجه قرار
 بگیرند .

وی گفت : آنها باید بداننددر پیری هم مورد تکریم جامعه هستند.

علی قیصری تاکید کرد: قدرشناسی یک اصل مهم در زندگی است، همه پیشکسوتان از افتخارات مردم کشور به شمار می آیند و باید از فرصت حضور آنها نهایت استفاده را کرد.

او افزود :  امیدواریم، آیندگان ما مشی تکریم از  پیشکسوت را در حوزه هنر ،قلم و ورزش ملی کشورمان را دنبال کنند و بدانند حرمت گذاری به گذشتگان ،باعث زنده نگاه داشته شدن افتخارات ایران زمین می شود.

قیصری بزودی و در آستانه ولادت حضرت فاطمه (س) میزبان اهالی زورخانه و هنرمندان خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>