ورزشکاران زورخانه ای ملایر قهرمان کشتی پهلوانی شدند

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان همدان روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار رخصت پهلوان آنلاین گفت: این رقابت‌ها با حضور ۶۰ ورزشکار به میزبانی زورخانه پهلوان علی میرزای همدانی این شهر برگزار شد.

«علی رشیدی» افزود: تیم ملایر در این مسابقات با ۴۷ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد، تیم لالجین با ۲۰ امتیاز دوم شد و نهاوند با ۱۹ امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین علی بشیری در رشته کباده، محمدحسین احمدوند و محمد حسین حیدری در رشته چرخ چمنی، امیرحسین توسکی در رشته سنگ، همگی از ملایر عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کردند.

رشیدی خاطرنشان کرد: علیرضا بهلولی در رشته کباده منهای ۵۰ کیلوگرم و امیرعباس به بین در میل بازی وزن منهای ۵۰ کیلوگرم هر ۲ از لالجین، آرین شهبازی در رشته چرخ تیز از نهاوند و ابوالفضل قلخانی در رشته میل بازی به اضافه ۵۰ کیلوگرم از تویسرکان سهمیه حضور در مسابقات کشوری را کسب کردند.

رییس اداره ورزش و جوانان همدان یادآور شد: رقابت‌های کشتی پهلوانی و هنرهای فردی ورزش‌های زورخانه‌ای رده سنی نوجوانان قهرمانی کشور نوزدهم شهریورماه جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می‌شود.

استان همدان دارای یک هزار ورزشکار فعال در کشتی پهلوانی و هنرهای فردی ورزش‌های زورخانه‌ای است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>