پریچهره : چراغ زورخانه‌های خاموش، باید روشن شود

نصرالله پریچهره با حمایت از سرپرست جدید هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،تاکید کرد این رشته قدیمی و سنتی  باید دوباره در پایتخت به روزهای اوج خود بازگردد.

به گزارش رخصت پهلوان آنلاین به نقل از  خبرآنلاین؛ مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران دوشنبه شب در زورخانه نیرو راستی مهمان گروهی از بزرگان و پیشکسوتان ورزش باستانی پایتخت بود.در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد،نصرالله پریچهره با حمایت از سرپرست جدید هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،تاکید کرد این رشته قدیمی و سنتی  باید دوباره در پایتخت به روزهای اوج خود بازگردد و  چراغ زورخانه های خاموش تهران با تلاش مدیران جدید دوباره روشن شود.

در ادامه جلسه، محمد خوش جان رئیس اسبق فدراسیون ورزش های زورخانه ای صراحتا اعلام کرد هیات تهران هیچ دشمنی با فدراسیون نداشته و هدفش ، تعامل سازنده برای پیشرفت این رشته است. همچنین امیر عرب سرپرست هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران نیز ضمن خیر مقدم به مدیر کل ورزش و جوانان استان، اهداف و برنامه های آتی خود را تشریح کرد.  حکم محمد باقری به عنوان دبیر هیات نیز در خلال همین مراسم اعطا شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>