باستانی کاران و هنرمندان در خانه سلامت اردکان

باستانی کاران پایتخت که به دعوت تهیه‌کننده فیلم باشگاه زن ذلیلان به شهرستان میبد سفر کرده بودند، از زورخانه‌های این شهرستان بازدید به عمل آوردند و در ادامه حضورشان در این شهرستان به همراه هنرمندان به اردکان یزد رفتند و با مدیر خانه سلامت هم دیدار داشتند.
قاسم برخورداری مدیر خانه سلامت با حضور هنرمندان و ورزشکاران باستانی در خانه سلامت اردکان شریف آباد گفت: حضور هنرمندان و ورزشکاران را در شریف آباد اردکان به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم در آینده نیز اتفاقات خوبی رقم بخورد و پذیرایی چهره های خوشنام ورزش و هنر در خانه سلامت اردکان باشیم.
مدیر خانه سلامت شریف آباد اردکان اظهار داشت: از هم اکنون جهت حضور هنرمندان و ورزشکاران اعلام آمادگی می‌کنیم و از اینکه فیلم‌باشگاه زن ذلیلان در استان یزد کلید خورد به خود می بالیم و امیدواریم شاهد ساخت فیلم‌ها و سریال‌های دیگری در این استان به ویژه میبد و اردکان باشیم.
قاسم برخورداری حضور بازیگران خوشنام کشور از جمله جعفر دهقان را در خانه سلامت به فال نیک گرفت و گفت: از تهیه کننده فیلم باشگاه زن ذلیلان که مقدمات حضور ورزشکاران باستانی و هنرمندان را در خانه سلامت فراهم نمود، بسیار سپاسگزارم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

ورزشی

<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script> <script>eRasaneh_Trustseal(86051, false);</script>